Виховна робота  Шановні студенти та викладачі!

У цей пам'ятний  для України день - День Гідності і Свободи,

ми пропонуємо переглянути виховну годину: "Україна - країна нескорених!"

підготовлену групою ОП-102 та студентами коледжу, куратор Вислободська К.М.

Переглянути

Виховна година до Дня працівника освіти 
У найпрекраснішу пору року, коли шелестить падолистом осінь, у  лузі снує мереживо бабиного літа, а над землею поломеніють різнобарвні квіти, приходить Ваше свято – День працівників освіти, День Учителя, Вихователя, Людини, що засіває в юних душах велику любов до України, її народу і землі.

Щороку в першу неділю жовтня наша країна відзначає День працівника освіти. Це не тільки професійне свято вчителів. Це свято усіх, хто глибоко шанує працю педагога, вихователя, наставника підростаючого покоління. У кожної людини є вчитель, бо ким би ти не став у житті: бухгалтером чи лікарем, військовим чи бізнесменом, агрономом чи механіком, домогосподаркою чи депутатом Верховної Ради у кожного був свій вчитель - вчитель, який допоміг увійти у доросле життя.
Велике щастя мати викладача доброго, щирого, який навчає бути Людиною. Велике щастя мати мудрого, талановитого викладача, який уміло передає нам свої знання та вміння. А найбільше щастя для викладачів - бачити у своїх студентах  гідних громадян своєї держави.
                До Дня працівника освіти в нашому коледжі було проведено відкриту виховну годину, яка відбулася 5 жовтня в приміщенні клубу. Виховну годину    «Вічною зорею сяють над землею Сонце, хліб і вчителя ім’я!” підготували студенти груп БО-204 (куратор Вислободська К.М.) та БО-102 (куратор Зозулюк Н.О.). Виховна година почалась чудовим віршем В.Сосюри

Я з рук твоїх давно пішов у люди  
В життя бурхливі, грозяні моря
          Учитель мій!.. Тебе я не забуду,
          Моєї юні радісна зоря!
        Святкові привітання перелились у художні номери. До пісень гарним доповненням були гуморески та вірші у виконанні студентів груп. Усі глядачі отримали масу задоволення та позитивних емоцій.
Мудрим і чуйним,
Тим, у кого сивина на скронях,
Тим, хто недавно зі стін інститутських,
Всім, хто відкрив нам дорогу в незвіданий світ
Вчив   не здаватись, а досягти перемоги -
Викладачі, привітати вас хочем.

Дорогі наші працівники освітянської ниви - люблячі і терплячі, добрі і чуйні, творчі і наполегливі –  Ви сієте добре і вічне. Ваша праця пошанована у всьому світі. Знайте, що всі ваші студенти, де б ви не були, люблять вас і несуть у своїх серцях золоті зерна, які ви засівали своїми руками день в день, з року в рік. Бажаємо Вам професійної і творчої вдачі у Вашій нелегкій, але потрібній справі, терпіння, оптимізму, звершення всього задуманого, міцного здоров'я і щастя. Творчої наснаги, нових педагогічних звершень і всього найкращого!

          

Немає коментарів:

Дописати коментар