Цікаво знати

Цікаві факти про те, як соціальні мережі впливають на нас

    У сучасному світі у кожної людини є дві практично паралельні життя – реальна і віртуальна, причому друга може бути набагато цікавішим і насиченішим першою!
    Тому кожну вільну хвилинку люди негайно вирушають у свої улюблені «місця проживання» – в соціальні мережі, а вони дійсно затягує! Вплив соцмереж на поведінку пересічної людини давно вивчається психологами і соціологами, причому навіть вже зроблені певні висновки, які цікаво буде дізнатися всім.


У США створили "розумний" візок для покупок в супермаркеті: цікаві технології


Переглянути відео

Команда американського стартапу Caper створила "розумний" візок для покупок, який у майбутньому замінить каси в супермаркетах. Він сам визначить, що за товар до нього поклали, зважить його та розрахує клієнта. Винахідники вбудували у візок камери, сенсори, ваги й окремий термінал. 

21 факт про інтернет-маркетинг, який змінить погляд на ваш бізнес
    Індустрія онлайн-бізнесу та електронної комерції зростає досить стрімко. Ця галузь економіки динамічно розвивається, навіть коли спостерігається загальний економічний спад.
    Двигуном торгівлі завжди був маркетинг, а двигуном е-комерції – онлайн-маркетинг. Тут і контекстна, і медійна реклама, пошукове просування, SMM та ін. А сьогодні ми розглянемо цікаві факти і цифри про інтернет-маркетинг, які змінять ваш погляд на просування в мережі.
Цікаві факти про рекламу 
Американські дослідники, вивчивши історію реклами, прийшли до висновку, що вона є найзначнішою і впливовою формою сучасного мистецтва. У топ-12 цікавих фактів про рекламу увійшла цікава статистика, зібрана цими дослідниками, прийоми психологічного впливу і багато іншого.
Детальніше...


Немає коментарів:

Дописати коментар